O NAS

Zaufanie i zrozumienie w biznesie

to dla nas priorytety

W codziennym działaniu. Wiele dokonaliśmy… wiele jeszcze przed nami. Hołdujemy zasadzie, że optymalny czas na wspólne działanie jest teraz i nie należy tracić czasu czekając na lepsze okoliczności, bo wtedy nic się nie zdziała. Intensywna praca i poszukiwanie nowych dróg dla osiągnięcia wspólnych celów pozwalają nam stać się poważnym Partnerem w branży. Zadowolenie klienta jest podstawowym warunkiem funkcjonowania naszej Firmy oraz jej dalszego rozwoju. Stale monitorujemy potrzeby naszych klientów i dążymy do ich zaspokojenia.

Zatrudniamy pracowników z dużą wiedzą i wysokich umiejętnościach praktycznych i ciągle podnosimy ich kwalifikacje. Korzystamy z usług najlepszych dostawców w celu optymalizowania naszej oferty. Terminowo i rzetelnie realizujemy wspólne projekty. Stale pracujemy nad rozwojem naszej kadry pracowniczej i chcemy być w gronie najlepszych firm wprowadzających nowe i efektywniejsze rozwiązania.

Instal Bud Pecyna Sp. z o.o. jest firmą działająca na rynku projektowo – wykonawczym. Potrzeby Klientów i relacje z nimi są dla nas najważniejsze. Każdy projekt opracowujemy wspólnie poprzez uzasadnienie potrzeb jego realizacji, opis odbiorców, analizy celów. Opisujemy zadania i tworzymy harmonogramy. Zarządzamy wspólnie projektem, bo mamy ku temu kadrę i zespoły zarządzające. Analizujemy ryzyka nieosiągnięcia projektu. Prowadzimy kalkulację kosztów realizacji projektu (budżetowanie).

W zakresie naszego działania jest

doradztwo, projektowanie, realizacja i serwis.

Mocną stroną naszej firmy jest szybkość i dynamika działania, które wypracowaliśmy realizując wiele nietypowych instalacji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Dla naszych klientów i w ich imieniu przygotowujemy kompleksowe opracowania dokumentacji projektowych wraz z ich prowadzeniem.

Projektujemy i wykonujemy również prace z zakresu wielu dziedzin technicznych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze budów począwszy od budynków średniej wielkości a skończywszy na dużych halach produkcyjnych i magazynowych. Współpracujemy z inwestorami polskimi i zagranicznymi.

Realizujemy projekty na terenie całego kraju a doświadczenie jakiego nabraliśmy przez wiele lat przy realizacji różnorodnych projektów pozwala nam działać szybko i skuteczne.