Instalacje

Instal Bud Pecyna Sp. z o.o.

Każda inwestycja budowlana związana jest z podejmowaniem mnóstwa decyzji oraz z dopilnowywaniem szczegółów.
Służymy naszym doświadczeniem i wiedzą, przy wyborze wewnętrznej instalacji elektrycznej, gazowej lub grzewczej.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Projektując instalacje elektryczne warto mieć na uwadze komfort użytkowników oraz przeznaczenie pomieszczeń i przyszły rozkład urządzeń elektrycznych. Warto wcześniej skonsultować projekt z inwestorem, ponieważ to pozwoli znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

INSTALACJE GAZOWE

Instalacja gazowa jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dzięki niej możliwe jest łatwiejsze ogrzewanie pomieszczeń oraz podgrzewanie wody.

INSTALACJE GRZEWCZE

Instalacja grzewcza zapewni odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, ale musi być ona zaprojektowana w sposób, który pozwala na równomierny rozkład temperatur – wówczas będzie najbardziej skuteczna.

INSTALACJE CHŁODNICZE

Instal Bud Pecyna Sp. z o.o. służy swoim klientom projektami wraz z kompleksowym wykonaniem instalacji chłodniczych.
Nasze projekty są realizowane na potrzeby każdej inwestycji, zarówno budownictwa przemysłowego, jak i komercyjnego.
Nasze instalacje prezentują najwyższy światowy poziom w zakresie energooszczędności, innowacyjności oraz jakości wykonania.
Łącząc wieloletnie doświadczenie z najnowszymi technologiami oraz wysokiej klasy materiałami, jesteśmy w stanie dostarczać funkcjonalne, niezawodne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Gwarantujemy, że nasze instalacje spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

SERWIS

Zapewniamy naszym Klientom autoryzowany serwis w zakresie chłodnictwa i automatyki oraz w porozumieniu z naszymi dostawcami naprawę agregatów chłodniczych. Każdorazowo gwarantujemy Państwu szybkość, sprawność, kompleksowość i rzetelność realizowanej usługi.

KLIMATYZACJE

Oferujemy zaawansowane technologie chłodzenia i poprawy jakości powietrza. Dzięki najnowocześniejszym systemom klimatyzacji stwarzamy odpowiednie warunki pracy i życia w domach, zakładach pracy i fabrykach.

Oferujemy zaawansowane technologie chłodzenia i poprawy jakości powietrza

Dzięki najnowocześniejszym systemom klimatyzacji stwarzamy odpowiednie warunki pracy i życia w domach, zakładach pracy i fabrykach.

Optymalne parametry powietrza

Nasze systemy klimatyzacji zapewniają optymalne parametry powietrza dla danego rodzaju pomieszczeń i budynków. Zapewniamy szeroki wybór urządzeń.

Wieloaspektowe rozwiązania

Oferujemy złożone, nowoczesne systemy klimatyzacji oparte na urządzeniach od najlepszych producentów.

Efektywna klimatyzacja komfort i bezpieczeństwo w środowisku pracy

Procesy produkcyjne wytwarzają dużą ilość ciepła, dlatego tak ważne jest zarówno dla komfortu, jak i bezpieczeństwa pracowników, by w pomieszczeniach przemysłowych zapewnić odpowiednią temperaturę oraz jakość powietrza. Zbyt wysokie temperatury to problem w wielu dziedzinach życia . Wpływają one niekorzystnie zarówno na ludzi, jak i ogólną stabilność procesów przemysłowych. Wybór najlepszego systemu klimatyzacji to kwestia kluczowa zarówno w dużych, jak i małych zakładach produkcyjnych oraz budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Oferujemy szereg najlepszych i innowacyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych. Znajdziemy klimatyzację dostosowaną do każdego użytkownika. Montowane przez nas systemy posiadają zaawansowane funkcje oszczędności energii i są wygodne i łatwe w sterowaniu. Zaprojektujemy też system klimatyzacji w dowolnym obiekcie wielko powierzchniowym – biurowcu, sklepie, magazynie czy hali produkcyjnej. Klientom oferujemy pełne wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy pełen zakres usług. Poza projektowaniem systemu, sprzedażą urządzeń zajmujemy się także dostawą, montażem oraz serwisem klimatyzacji. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE

W przypadku instalacji wodno-kanalizacyjnych profesjonalny projekt to postawa wszystkich fachowych działań

Aby skomplikowane układy mogły sprawnie działać, spełniając przewidziane dla nich funkcje, muszą najpierw zostać odpowiednio zaplanowane i zaprojektowane.

Sporządzenie dokumentacji projektowej pod budowę instalacji wodno-kanalizacyjnej to działanie wymagające szerokiej wiedzy oraz określonych umiejętności.

Nasi specjaliści pomogą Wam należycie przygotować się do rozpoczęcia konkretnej inwestycji.

Opracowujemy projekty instalacji wodno-kanalizacyjnych zewnętrznych oraz wewnętrznych. Składają się one z elementów kanalizacji deszczowej i sanitarnej a także instalacji:

  • cyrkulacyjnej ciepłej wody użytkowej;
  • zimnej wody;
  • kanalizacji sanitarnej wewnętrznej


Zakres planowanych prac zawsze uzgadniamy z inwestorem poprzez co indywidualizujemy każdy projekt.

Nasze przykładowe

realizacje